ضوابط و مقررات برنامه همکاری در فروش

همه اطلاعاتی که برای برنامه همکاری در فروش نیاز داری اینجاست

مقدمه

شرکت فن یار هوشمند آرمین در راستای افزایش فروش محصولات نرم افزاری این شرکت، اقدام به همکاری با بازاریابان حوزه نرم افزار و پرداخت کمیسیون در برنامه ی همکاری در فروش می نماید. از همه فعالان و افراد مشتاق در حوزه ی فروش محصولات نرم افزاری دعوت می شود، در برنامه همکاری در فروش شرکت نمایند.

چی بفروشم؟

در برنامه همکاری در فروش هدف فروش محصولات نرم افزاری شرکت می باشد. در این لحظه تنها نرم افزار VIP Customer آماده فروش می باشد. در مورد آموزش این برنامه مقالات آموزشی مفصلی نوشته شده که می توانید آن را در صفحه مقالات آموزشی مطالعه نمائید.

با فروش محصولات سایت می توانید تا 20% کمیسیون دریافت نمائید.

به کی بفروشم؟

در مقاله ای تحت عنوان چه کسب و کارهایی پشتیبانی می شوند بصورت دقیق توضیح داده شده است که این برنامه برای چه کسب و کار هایی مفید می باشد. شما می توانید با مطالعه دقیق این مقاله، جامعه هدف این محصول را دقیق تر بشناسید، در نتیجه به جواب این سوال که “به کی بفروشم” خواهید رسید. اما بطور خلاصه نرم افزار تشخیص چهره ی VIP Customer برای همه کسب و کار های بزرگ و کوچک،کم تردد و پر تردد و همه افراد و مدیرانی که به امنیت و سلامت خود و مجموعه اشان اهمیت می دهند مفید است. 

چطوری بفروشم؟

ساده ترین روش برای فروش استفاده از لینک بازاریابی می باشد. از لینک بازاریابی خود برای معرفی محصول استفاده کنید، پس از فروش محصول کمیسیون شما در پنل مخصوص همکاری در فروش نمایش داده می شود و می توانید درخواست واریز وجه نمائید.

از کجا شروع کنم؟

اگر عضو سایت هستید اما در برنامه همکاری در فروش ما شرکت نکرده اید نیاز به ثبت نام مجدد ندارید. به صفحه همکاری در فروش در حساب کاربری خود بروید و درخواست همکاری بدهید. به همین سادگی.

✔️ برای شروع باید به صفحه عضویت در برنامه همکاری در فروش بروید. در کمتر از پنج دقیقه عضویت خود را کامل نمائید.

✔️ پس از عضویت، به صفحه ورود به حساب کاربری همکاری در فروش بروید. در صورتی که ایمیل خود را تائید نکرده اید، نیاز است ایمیل خود را چک کنید.

✔️ پس از ورود به حساب کاربری همکاری در فروش می توانید اطلاعات پنل همکاری در فروش مخصوص خود را مشاهده نمائید.

✔️ در اولین قدم، در پنل همکاری در فروش راهنمای برنامه همکاری در فروش را مطالعه نمائید. بطور خلاصه با اشتراک گذاری صفحات سایت بصورت لینک و بنر می توانید در فروش محصولات سایت همکاری نمائید و کمیسیون فروش دریافت کنید.

✔️ در قدم بعدی می توانید با اشتراک گذاری لینک ها و بنر ها، ورودی جذب کرده و شانس خود را در فروش و دریافت کمیسیون بالا ببرید.

چقدر کمیسیون؟

در بدو عضویت حق کمیسیون شما 5% می باشد. که به راحتی با فروش یا جذب ورودی بیشتر این مقدار تا 20% افزایش خواهد یافت. شما می توانید از روابط و ظرفیت های اجتماعی خود برای بالا بردن فروش استفاده نمائید.

شرایط و ضوابط

در ارتباط با “بازاریابی” یا “همکاری در فروش” مواردی وجود دارد که بصورت مفصل در این قسمت توضیح داده می شود. این موارد برای سود بیشتر شما و انضباط کاری ما می باشد، بنابر این پیروی از آنها الزامی بوده و بی توجهی به آنها موجب تذکر و در نهایت قطع همکاری خواهد شد.

پرداخت ها – کمیسیون ها – لینک های بازاریابی

پس از عضویت می توانید در پنل همکاری در فروش توضیحات کامل پرداخت ها، کمیسیون ها، لینک های بازاریابی و بنر ها و سایر اطلاعات تکمیلی را مشاهده نمائید. پیشنهاد می شود حتما راهنمای همکاری در فروش را مطالعه نمائید.

لازم به ذکر است همه پرداخت ها، شنبه هر هفته انجام می شود. چنانچه معامله ای در روز شنبه انجام شود، کمیسیون آن هفته بعدی پرداخت می شود.

برای فروش محصولات حتما از برنامه همکاری در فروش استفاده نمائید، در غیر این صورت هیچکس قادر به رهگیری معامله انجام شده نخواهد بود. پس اگر در محیطی خارج از اینترنت توانستید فروشی انجام دهید، حتما لینک بازاریابی خود را در اختیار مشتری قرار دهید، تا با آن لینک وارد سایت شود و خرید خود را نهایی کند. سپس شما هم کمیسیون خود را دریافت خواهید کرد.

موارد عدم همکاری

هر سازمانی برای ماندگاری قوائد خاص خود را دارد و ما هم از این قائده مستثنی نیستیم. در صورتی که هر یک از موارد زیر را رعایت نشود ، موجب تذکر و قطع همکاری موقت می شود. در صورتی که هریک از موارد “عدم همکاری” تکرار شود، موجب قطع همکاری دائم می شود.

❌ استفاده از هر نوع رباتی که بر روی سایت و نرم افزار های شرکت فن یار هوشمند فعالیت داشته باشد.

❌ تخطی از هر یک از قوانین مشخص شده در برنامه همکاری در فروش (در صفحات حساب همکاری در فروش توضیح داده شده است)

❌ اسپم کردن لینک ها به نحوه که در سئو سایت تداخل ایجاد شود.

❌ استفاده از فریب و تقلب در به اشتراک گذاری لینک ها و جذب ورودی.

❌ فروش محصولات شرکت خارج از برنامه تعریف شده همکاری در فروش.

آیا ما بازاریاب استخدام می کنیم؟ خیر…

برنامه همکاری در فروش یک برنامه افزایش فروش بواسطه توسعه لینک های هدفمند و تبلیغات می باشد. که بوسیله رهگیری لینک ها و تبلیغاتی که توسط شما به اشتراک گذاشته شده است، انجام می شود. همچنین این نوع فروش یک فعالیت داوطلبانه و بدون قرار داد کاری رسمی، بدون حقوق ثابت و بدون بیمه تامین اجتماعی می باشد که تنها بر اساس میزان فعالیت و فروش، کمیسیون پرداخت می شود.

نیازی به فعالیت در زمان و مکان خاصی ندارد، همچنین نیازی به استمرار فعالیت در همه ی روزهای هفته نمی باشد و مدیریت میزان فعالیت با خود شما می باشد. بنابر این ما به هیچ وجه قصد استخدام بازاریاب را نداریم.

اهمیت ضوابط و مقررات برنامه همکاری در فروش و بروزرسانی 

عضویت در برنامه همکاری در فروش، به منزله قبول کردن همه موارد مطرح شده در این نوشته “ضوابط و مقررات برنامه همکاری در فروش” می باشد.

عضویت در برنامه همکاری در فروش به هیچ وجه به منزله استخدام نمی باشد. آیا ما بازاریاب استخدام می کنیم؟ خیر…

با مطالعه دقیق این نوشته از باید ها و نباید های برنامه همکاری در فروش، مطلع شوید. همچنین حق بروزرسانی این نوشته در هر زمانی و بدون اطلاع قبلی برای شرکت فن یار هوشمند محفوظ می باشد.

پیروی از نحوه عملکرد برنامه همکاری در فروش (در صفحات حساب همکاری در فروش توضیح داده شده است) الزامی می باشد.

سوال داری؟

برای برقراری ارتباط تلفنی می توانید از تلفن های شرکت استفاده نمائید. تلفن گویا در 24 ساعت شبانه روز در دسترس است و میتوانید در ساعات غیر اداری پیام خود را بگذارید. همچنین در ساعات اداری پاسخگوی شما سروران عزیز هستیم.

تلفن گویا 24 ساعته ۲۸۴۲۲۴۷۹-۰۲۱

فرم سوال در ارتباط با همکاری در فروش

12 + 11 =

توی ذهنت یه سناریو داری؟

مشاوره حرفه ای در ضمینه مدیریت ارتباط با مشتری یکی دیگر از تخصص های ماست. با توجه به کسب و کاری که دارید و وسعت آن، ما بهترین و حرفه ای ترین مشاوره ممکن را به شما می دهیم و پس از آن میتوانید تصمیم گیری کنید. برای شروع فرم روبرو را پر کنید و منتظر باشید تا با شما ارتباط گرفته شود. پس از آن مراحل بعدی با شما هماهنگ خواهد شد.

یک مشاوره رایگان درخواست کنید

مشاوره باید رایگان باشه 😊 این افتخاری برای ماست تا صدای مشتری ها و افراد علاقه مند به کار خود را بشنویم. شما می توانید از طریق فرم روبرو یک درخواست مشاوره رایگان برای ما بفرستید. همچنین می توانید از طریق اطلاعات صفحه “ارتباط با ما” با ما در ارتباط باشید. شما برای ما ارزشمند هستید 💗

سناریو ها به واقعیت تبدیل می شوند

هر سناریو یا ایده ای که توی ذهنت هست رو ما به واقعیت تبدیل می کنیم. اگر از مشتری های ما هستی اون ایده رو رایگان در ورژن های بعدی دریافت خواهی کرد. اگر از مشتری های ما نیستی میتونی با ما توی ایده خودت سهیم بشی. با ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره رایگان

5 + 5 =

در پینترست پین کنید