اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات سایت را در این قسمت مشاهده کنید

برای فروش بیشتر، از ۷روش CRM که به فروشگاه های آنلاین کمک می کند، استفاده کنید

CRM ابزاری برای کاهش سرعت سایت شما نیست بلکه سیستمی است که اطلاعات و عملکرد مشتری را در خود نگه می دارد تا بتوانید از آن برای بازاریابی استفاده کنید.بدون CRM، شما در مورد افرادی که از شما خرید می کنند چیزی نمی دانید و نمی توانید بازاریابی شخصی انجام دهید.

چرا تجربه مشتری مهم است؟

چرا تجربه مشتری مهم است؟

در عصر امروز مشتری سلطان است و به بزرگترین تغییر دهنده بازی در هر تجارت تبدیل شده است. تجربه مشتری برای موفقیت در هر کسب و کاری به بزرگترین اولویت تبدیل شده است. اگر مشتری برند شما را دوست دارد، برند شما را دنبال می کند و دهان به دهان درباره شما مثبت نقل می کند، نتایج این موارد باعث محبوبیت برند شما می شود.

بیشتر بخوانید
تفاوت بین up-selling و cross-selling

تفاوت بین up-selling و cross-selling

up-selling به معنای بیش فروشی و cross-selling یکی دیگر از تکنیک های فروش و به معنای فروش مکمل است. up-selling و cross-selling اگر به درستی اجرا شوند، با ایجاد بیشترین ارزش برای مشتریان و افزایش درآمد بدون صرف هزینه های مکرر در بسیاری از کانال های بازاریابی، متقابلا سود زیادی را به همراه خواهند داشت.

بیشتر بخوانید
CRM چیست؟ راهنمای یک بازاریاب

CRM چیست؟ راهنمای یک بازاریاب

CRM مخفف مدیریت ارتباط با مشتری یا فرایند مدیریت تعامل با مشتریان موجود و بالقوه است. هر استراتژی یا رویکردی که از داده ها برای ایجاد ، بهبود و مدیریت روابط با مشتری استفاده می کند می تواند مشمول تعریف “CRM” قرار بگیرد ، اما این اصطلاح بیشتر در استفاده از ابزارها یا فناوری های CRM کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید
همکاری در فروش نرم افزار تشخیص چهره

همکاری در فروش نرم افزار تشخیص چهره

همکاری در فروش نرم افزار تشخیص چهره، جدید ترین اقدام بلند پروازانه شرکت فن یار هوشمند آرمین می باشد. در این برنامه همه علاقه مندان به حوزه بازاریابی و فروش، می توانند شرکت کنند. منظور از برنامه، اقداماتی است که در راستای هدف فروش و کسب پورسانت، انجام می گیرد. در برنامه همکاری در فروش این شرکت، افراد پس از جذب مشتری، پورسانت عالی دریافت می کنند.

بیشتر بخوانید
مقدمه ای بر تشخیص چهره

مقدمه ای بر تشخیص چهره

شناسایی چهره در چند سال گذشته به عنوان یکی از فیلد های تجزیه و تحلیل و پردازش تصویر بسیار مورد توجه قرار گرفت است. بر هیمن اساس موضوع تشخیص چهره مطرح شده است که بخش قابل توجهی از عملیات شناسایی چهره را انجام می دهد و این عملیات با توجه به قدرت محاسباتی که در بخشی از تصویر که صورت در آنجا وجود دارد، انجام می گیرد.

بیشتر بخوانید
چه کسب و کارهایی پشتیبانی می شوند

چه کسب و کارهایی پشتیبانی می شوند

نرم افزار تشخیص چهره ی شرکت فن یار هوشمند برای همه کسب و کار های بزرگ و کوچک،کم تردد و پر تردد و همه افراد و مدیرانی که به امنیت و سلامت خود و مجموعه اشان اهمیت می دهند مفید است. نمونه ای از این کسب و کار ها فروشگا ها، هایپر مارکت ها و سوپر مارکت های زنجیره ای بزرگ و کوچک می باشد که نیاز دارند آمار دقیقی از مشتریان خود داشته باشند.

بیشتر بخوانید
یک ماه تست رایگان هدیه ما به شما

یک ماه تست رایگان هدیه ما به شما

با نصب نرم افزار تشخیص چهره VIP Customer و استفاده رایگان آن برای مدت یک ماه، می توانید همه ویژگی های آن را تست و مورد بررسی قرار دهید. برای استفاده یک ماهه از برنامه نیاز به پرداخت هیچ هزینه ی اضافی نیست. فقط کافیست نرم افزار را دانلود کرده و مراحل سفارش را تا انتها انجام دهید و در نهایت لایسنس یک ماهه خود را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید
شماتیک نرم افزار در یک مرکز

  کنترل تردد افراد بدون لمس کردن هیچ سطحی

در این سیستم بدون لمس کردن هیچ سطحی و تنها با شناسایی صورت افراد امکان ثبت تردد آنها در هر لحظه ای و با بالاترین دقت وجود دارد. بنابر این اولین ویژگی سیستم های ما بالا بردن سطح بهداشت کارمندان می باشد که در مکان های بهداشتی نظیر بیمارستان ها در اولویت است.

با چشمانی همیشه باز و خستگی ناپذیر نظارت کنید

تنها چیزی که برای نظارت بر رفت و آمد  در مجموعه خود نیاز دارید یک دوربین و یک کامپیوتر است. هیچ صورتی از دست نخواهد رفت. همگی ثبت خواهند شد و می توانید آمار رفت و آمد کارمندان یا مشتری های خود یا حتی تعداد مراجعین و جنسیت آنها را بدست آورید.

آمار مشتریان یا کارمندان شفاف تر از همیشه

آمار و اطلاعات همان چیزی است که شما برای افزایش فروش و بهره وری به آن نیاز دارید. آیا میدانید مشتریان شما از چه سن و جنسی هستند؟ و اینکه چه تعداد از مشتری های شما دائمی هستند؟ آیا میدانید کارمندان شما دقیقا چه زمان هایی رفت و آمد می کنند؟

توی ذهنت یه سناریو داری؟

مشاوره حرفه ای در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری یکی دیگر از تخصص های ماست. با توجه به کسب و کاری که دارید و وسعت آن، ما بهترین و حرفه ای ترین مشاوره ممکن را به شما می دهیم و پس از آن میتوانید تصمیم گیری کنید. برای شروع فرم روبرو را پر کنید و منتظر باشید تا با شما ارتباط گرفته شود. پس از آن مراحل بعدی با شما هماهنگ خواهد شد.

یک مشاوره رایگان درخواست کنید

مشاوره باید رایگان باشه 😊 این افتخاری برای ماست تا صدای مشتری ها و افراد علاقه مند به کار خود را بشنویم. شما می توانید از طریق فرم روبرو یک درخواست مشاوره رایگان برای ما بفرستید. همچنین می توانید از طریق اطلاعات صفحه “ارتباط با ما” با ما در ارتباط باشید. شما برای ما ارزشمند هستید 💗

سناریو ها به واقعیت تبدیل می شوند

ما هر سناریو یا ایده ای که توی ذهنت هست رو می توانیم به واقعیت تبدیل می کنیم. اگر از مشتری های ما هستی اون ایده رو رایگان در ورژن های بعدی دریافت خواهی کرد. اگر از مشتری های ما نیستی میتونی با ما توی ایده خودت سهیم بشی. با ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره رایگان

13 + 7 =

در پینترست پین کنید