فروشگاه محصولات

آخرین محصولات نرم افزاری و لایسنس ها را در این قسمت مشاهده کنید

مشاهده همه 4 نتیجه

یک ماه تست رایگان هدیه ما به شما

با نصب نرم افزار تشخیص چهره VIP Customer و استفاده رایگان آن برای مدت یک ماه، می توانید همه ویژگی های آن را تست و مورد بررسی قرار دهید. برای استفاده یک ماهه از برنامه نیاز به پرداخت هیچ هزینه ی اضافی نیست. فقط کافیست نرم افزار را دانلود کرده و مراحل سفارش را تا انتها انجام دهید و در نهایت لایسنس یک ماهه خود را دریافت کنید.

نتیجه ای یافت نشد

صفحه مورد نظر شما یافت نشد. جستجوی خود را اصلاح کنید، یا از ناوبری فوق برای یافتن پست مدنظر استفاده نمایید.

شماتیک نرم افزار در یک مرکز

  کنترل تردد افراد بدون لمس کردن هیچ سطحی

در این سیستم بدون لمس کردن هیچ سطحی و تنها با شناسایی صورت افراد امکان ثبت تردد آنها در هر لحظه ای و با بالاترین دقت وجود دارد. بنابر این اولین ویژگی سیستم های ما بالا بردن سطح بهداشت کارمندان می باشد که در مکان های بهداشتی نظیر بیمارستان ها در اولویت است.

با چشمانی همیشه باز و خستگی ناپذیر نظارت کنید

تنها چیزی که برای نظارت بر رفت و آمد  در مجموعه خود نیاز دارید یک دوربین و یک کامپیوتر است. هیچ صورتی از دست نخواهد رفت. همگی ثبت خواهند شد و می توانید آمار رفت و آمد کارمندان یا مشتری های خود یا حتی تعداد مراجعین و جنسیت آنها را بدست آورید.

آمار مشتریان یا کارمندان شفاف تر از همیشه

آمار و اطلاعات همان چیزی است که شما برای افزایش فروش و بهره وری به آن نیاز دارید. آیا میدانید مشتریان شما از چه سن و جنسی هستند؟ و اینکه چه تعداد از مشتری های شما دائمی هستند؟ آیا میدانید کارمندان شما دقیقا چه زمان هایی رفت و آمد می کنند؟

توی ذهنت یه سناریو داری؟

مشاوره حرفه ای در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری یکی دیگر از تخصص های ماست. با توجه به کسب و کاری که دارید و وسعت آن، ما بهترین و حرفه ای ترین مشاوره ممکن را به شما می دهیم و پس از آن میتوانید تصمیم گیری کنید. برای شروع فرم روبرو را پر کنید و منتظر باشید تا با شما ارتباط گرفته شود. پس از آن مراحل بعدی با شما هماهنگ خواهد شد.

یک مشاوره رایگان درخواست کنید

مشاوره باید رایگان باشه 😊 این افتخاری برای ماست تا صدای مشتری ها و افراد علاقه مند به کار خود را بشنویم. شما می توانید از طریق فرم روبرو یک درخواست مشاوره رایگان برای ما بفرستید. همچنین می توانید از طریق اطلاعات صفحه “ارتباط با ما” با ما در ارتباط باشید. شما برای ما ارزشمند هستید 💗

سناریو ها به واقعیت تبدیل می شوند

ما هر سناریو یا ایده ای که توی ذهنت هست رو می توانیم به واقعیت تبدیل می کنیم. اگر از مشتری های ما هستی اون ایده رو رایگان در ورژن های بعدی دریافت خواهی کرد. اگر از مشتری های ما نیستی میتونی با ما توی ایده خودت سهیم بشی. با ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره رایگان

5 + 15 =

در پینترست پین کنید