سیاست حریم خصوصی

آخرین تغییرات سیاست حریم خصوصی خود را در این بخش مطالعه بفرمائید

مقدمه

حریم خصوصی یکی از مسائل گم شده در دنیای الکترونیک کنونی هست. از این رو ما همه موارد مربوط به حریم خصوصی شما در این نوشتار توضیح می دهیم. شما در پذریش آنها آزاد هستید. در هر صورت این موضوعی است که ما از آن پیروی می کنیم.

ما که هستیم

ما شرکت فن یار هوشمند آرمین به اختصار “فن یار هوشمند” هستیم. که در بهار سال 1399 شروع به فعالیت کردیم.

هدف ما چیست

هدف ما طراحی و توسعه نرم افزار های هوشمندی است که زندگی را برای افراد ساده تر می کند. این نرم افزار ها بر همه بستر های موجود مانند ویندوز یا موبایل قابل اجرا خواهد بود. همچنین مشاوره در حوزه های CRM و Digital Marketing برای توسعه کسب و کارهای نوپا و فعال در این حوزه.

ما چه اطلاعاتی نیاز داریم

ما برای بستن قرار داد های نرم افزاری به اطلاعاتی هویتی شما از قبیل نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس، کد ملی و در صورتی که نیاز به قرار داد رسمی باشد به کد اقتصادی و شناسه ملی نیاز می باشد. همچنین برای تائید هویت کاربران سایت از ایمیل و شماره تماس استفاده می شود. لازم به ذکر است که از کوکی و ای پی برای بالا بردن تجربه کاربری و ارائه خدمات بهتر در مراجعات بعدی به سایت استفاده می شود. 

برای شناسایی و ردیابی نرم افزار های نصب شده بر روی سیستم های مشتریان به نام کاربری و سیستم نیاز داریم؛ تا در صورت تکرار نصب و تعویض سیستم میزبان نرم افزار ها بتوانیم لایسنس مناسب ارائه نمائیم. همچنین در صورت بروز مشکلی در نرم افزار ها، خطاهای احتمالی جهت تجزیه و تحلیل به سرور فرستاده می شود. لازم به ذکر است که همه اطلاعات ذکر شده بصورت رمز شده منتقل می شود و در هیچ رسانه ای به صورت plain text نگهداری نمی شود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از مخاطبان، از طریق ایمیل های رسمی شرکت ارتباط برقرار خواهد شد. موارد ذکر شده در این نوشتار در هر زمانی قابل تغییر خواهد بود و این حق برای شرکت فن یار هوشمند آرمین محفوظ خواهد بود.

برای اطلاع از آخرین تغییرات صورت گرفته در این نوشتار در فرم زیر با ایمیل خود مشترک شوید.

توی ذهنت یه سناریو داری؟

مشاوره حرفه ای در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری یکی دیگر از تخصص های ماست. با توجه به کسب و کاری که دارید و وسعت آن، ما بهترین و حرفه ای ترین مشاوره ممکن را به شما می دهیم و پس از آن میتوانید تصمیم گیری کنید. برای شروع فرم روبرو را پر کنید و منتظر باشید تا با شما ارتباط گرفته شود. پس از آن مراحل بعدی با شما هماهنگ خواهد شد.

یک مشاوره رایگان درخواست کنید

مشاوره باید رایگان باشه 😊 این افتخاری برای ماست تا صدای مشتری ها و افراد علاقه مند به کار خود را بشنویم. شما می توانید از طریق فرم روبرو یک درخواست مشاوره رایگان برای ما بفرستید. همچنین می توانید از طریق اطلاعات صفحه “ارتباط با ما” با ما در ارتباط باشید. شما برای ما ارزشمند هستید 💗

سناریو ها به واقعیت تبدیل می شوند

ما هر سناریو یا ایده ای که توی ذهنت هست رو می توانیم به واقعیت تبدیل می کنیم. اگر از مشتری های ما هستی اون ایده رو رایگان در ورژن های بعدی دریافت خواهی کرد. اگر از مشتری های ما نیستی میتونی با ما توی ایده خودت سهیم بشی. با ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره رایگان

6 + 11 =

در پینترست پین کنید