رزومه

رزومه حرفه ای، کار حرفه ای، نرم افزار حرفه ای…

مقدمه

همیشه دلم میخواست توی شرکتی کار کنم که همه چیزش حرفه ای باشه. ولی هیچ وقت موفق نشدم جای خوبی رو پیدا کنم. برای همن خودم دست بکار شدم و شرکت خودم رو ثبت کردم. ضمن اینکه اینجا همه چی حرفه ای هست، ما نیاز به متخصص های حرفه ای هم داریم تا بتونیم نرم افزار های حرفه ای تولید کنیم.

اگر فکر میکنی اینقدر حرفه ای شده یا زمینه حرفه ای شدن رو داری پس جای درستی اومدی.

نیاز ها

ما نیاز به برنامه نویس هایی داریم که یا حرفه ای باشند یا مستعد حرفه ای شدن باشند. افرادی که مشتاق یاد گرفتن باشند و بتونن برای مشکلات راه حل پیدا کنند. مواردی که لازم هست رو در فرم زیر پیدا خواهید کرد. رزومتون رو برای ما بفرستید تا بررسی بشن. باهاتون تماس خواهیم گرفت.

راستی تاکید میکنم ما فقط به رزومه هایی که توسط فرم زیر پر شده باشن پاسخ خواهیم داد.

فرم ارسال رزومه

وضعیت تاهل

جنسیت

وضعیت نظام وظیفه

میزان آشنایی با زبان انگلیسی

تخصص ها

سایر تخصص ها

1 + 9 =

توی ذهنت یه سناریو داری؟

مشاوره حرفه ای در ضمینه مدیریت ارتباط با مشتری یکی دیگر از تخصص های ماست. با توجه به کسب و کاری که دارید و وسعت آن، ما بهترین و حرفه ای ترین مشاوره ممکن را به شما می دهیم و پس از آن میتوانید تصمیم گیری کنید. برای شروع فرم روبرو را پر کنید و منتظر باشید تا با شما ارتباط گرفته شود. پس از آن مراحل بعدی با شما هماهنگ خواهد شد.

یک مشاوره رایگان درخواست کنید

مشاوره باید رایگان باشه 😊 این افتخاری برای ماست تا صدای مشتری ها و افراد علاقه مند به کار خود را بشنویم. شما می توانید از طریق فرم روبرو یک درخواست مشاوره رایگان برای ما بفرستید. همچنین می توانید از طریق اطلاعات صفحه “ارتباط با ما” با ما در ارتباط باشید. شما برای ما ارزشمند هستید 💗

سناریو ها به واقعیت تبدیل می شوند

هر سناریو یا ایده ای که توی ذهنت هست رو ما به واقعیت تبدیل می کنیم. اگر از مشتری های ما هستی اون ایده رو رایگان در ورژن های بعدی دریافت خواهی کرد. اگر از مشتری های ما نیستی میتونی با ما توی ایده خودت سهیم بشی. با ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره رایگان

11 + 2 =

در پینترست پین کنید