ارتباط با فن یار هوشمند

مشتاقانه منتظر ارسال ایده ها و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

ایمیل ها

برای برقراری ارتباط از طریق ایمیل می توانید از ایمیل های رسمی شرکت استفاده کنید. توجه کنید از ایمیل مرتبط استفاده کنید در غیر اینصورت پاسخگویی با تاخیر مواجه خواهد شد. ایمیل های ارسالی در اسرع وقت پاسخ داده خواهند شد.

مکاتبات رسمی [email protected]

واحد فروش [email protected]

واحد پشتیبانی [email protected]

شماره های تماس

برای برقراری ارتباط تلفنی می توانید از تلفن های شرکت استفاده نمائید. تلفن گویا در 24 ساعت شبانه روز در دسترس است و میتوانید در ساعات غیر اداری پیام خود را بگذارید. همچنین در ساعات اداری پاسخگوی شما سروران عزیز هستیم.

تلفن گویا 24 ساعته ۲۸۴۲۲۴۷۹-۰۲۱

فرم ارتباط مستقیم با ما

15 + 13 =

توی ذهنت یه سناریو داری؟

مشاوره حرفه ای در ضمینه مدیریت ارتباط با مشتری یکی دیگر از تخصص های ماست. با توجه به کسب و کاری که دارید و وسعت آن، ما بهترین و حرفه ای ترین مشاوره ممکن را به شما می دهیم و پس از آن میتوانید تصمیم گیری کنید. برای شروع فرم روبرو را پر کنید و منتظر باشید تا با شما ارتباط گرفته شود. پس از آن مراحل بعدی با شما هماهنگ خواهد شد.

یک مشاوره رایگان درخواست کنید

مشاوره باید رایگان باشه 😊 این افتخاری برای ماست تا صدای مشتری ها و افراد علاقه مند به کار خود را بشنویم. شما می توانید از طریق فرم روبرو یک درخواست مشاوره رایگان برای ما بفرستید. همچنین می توانید از طریق اطلاعات صفحه “ارتباط با ما” با ما در ارتباط باشید. شما برای ما ارزشمند هستید 💗

سناریو ها به واقعیت تبدیل می شوند

هر سناریو یا ایده ای که توی ذهنت هست رو ما به واقعیت تبدیل می کنیم. اگر از مشتری های ما هستی اون ایده رو رایگان در ورژن های بعدی دریافت خواهی کرد. اگر از مشتری های ما نیستی میتونی با ما توی ایده خودت سهیم بشی. با ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره رایگان

3 + 5 =

در پینترست پین کنید